Author: d***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice!
顏色: 白色 | 尺寸: 均碼 | 2 photo(s)
Price: HK$56.00
one-size
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | ROHS |
| Batteries Included | Yes |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 1.5 cm |
| SKU | sb2402216192942466 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: d***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice!
顏色: 白色 | 尺寸: 均碼 | 2 photo(s)
Author: c***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality! I like shopping at SHEIN. Always good price and good quality. I will buy more from SHEIN!
顏色: 白色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: 橘***子
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 物美價廉👍🏻👍🏻👍🏻非常非常的滿意🥰🥰🥰
顏色: 白色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)
Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍🏻👍🏻很棒可以打光👍🏻👍🏻
顏色: 白色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)